• O NAS

onas

Kim jesteśmy

Wdrażamy systemy operacyjne niezbędne w księgowości, magazynie czy zarządzaniu. Świadczymy usługi doradcze i przeprowadzamy audyty informatyczne w celu maksymalnego wykorzystania zasobów, którymi dysponuje klient. Bazy danych, serwery czy hosting nie mają przed nami tajemnic. Naszym klientom dostarczamy też sprzęt komputerowy, a także instalujemy systemy monitorujące i alarmowe. Dbamy o dobór infrastruktury informatycznej i optymalizację działań w zakresie dostępnych dziś, najefektywniejszych rozwiązań. Jesteśmy ekspertami w zagadnieniach związanych z szeroko pojętym biznesem.

Jak pracujemy?

Nasz zespół specjalistów tworzy kompleksowe rozwiązania informatyczne zrozumiałe dla każdego.

plus

AUDYT

Działalność prowadzona w internecie ma zasadnicze znaczenie dla biznesu. Czy dbasz o jej bezpieczeństwo? Sprawdzimy to dla Ciebie!

plus

DOBÓR NARZĘDZI

Zagadnienia z dziedziny informatyki nie mają przed nami tajemnic. Dokładnie wiemy, jakich narzędzi użyć, by osiągnąć pożądany cel.

plus

ZARZĄDZANIE

Pragniesz osiągać wyznaczone cele, ale nie wiesz, jak to zrobić? Chętnie Ci pomożemy! Zarządzanie projektem nie ma przed nami tajemnic. Przekonaj się!

plus

SUPPORT

Problemy z zakresu IT nie są niczym nadzwyczajnym. Zdarzają się niejednokrotnie. Jesteśmy dla Ciebie, by przynieść fachowe wsparcie techniczne.
NEIZAWODNI W SWOIM FACHU

Nasz team

Cenisz sobie fachową obsługę? Dobrze Trafiłeś! Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zyskujesz pewność, że Twoje oprogramowanie i sprzęt są w dobrych rękach.

JEDNI Z WIELU ZADOWOLONYCH

Spytaj naszych klientów
co sądzą o nas

Przedstawiciele różnych branży wiedzą już, co potrafimy. Przekonaj się,
dlaczego warto nam zaufać.

 
 
Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm

Profesjonalnaobsługa informatyczna Każdy z nas wie, że obsługa informatyczna to jedna z podstawowych funkcji w prosperującej firmie. Dzięki informatykom wszystko wydaje się proste i łatwe. Nasza firma świadczy usługi informatyczne dla przedsiębiorstw i dołożymy wszelkich starań, aby przeprowadzić was przez świat IT. Sprawne funkcjonowanie IT w firmie Obsługa informatyczna z naszą firmą daje gwarancję sprawnego [...]
Czytaj więcej
Obsługa Informatyczna Przychodni w Programach KAMSOFT SOMED i MMEDICA

Obsługa Informatyczna Przychodni w Programach KAMSOFT SOMED i MMEDICA

W dzisiejszych czasach informatyzacja przychodni medycznych stała się nieodłącznym elementem zapewnienia sprawnego funkcjonowania oraz wysokiej jakości usług medycznych. W artykule tym przyjrzymy się obsłudze informatycznej przychodni za pomocą popularnych programów takich jak KAMSOFT SOMED i MMEDICA. Obsługa Informatyczna Przychodni: 🌐 Źródła

Czytaj więcej
Outsourcing IT – co możemy o nim powiedzieć?

Outsourcing IT – co możemy o nim powiedzieć?

Outsourcing ITCo możemy o nim powiedzieć? W naszej ofercie znajdziecie między innymi taką usługę jak outsourcing IT. Samo słowo outsourcing to skrót angielskiego wyrażenia outside – resource – using, czyli strategia biznesowa oparta na zatrudnieniu obsługi zewnętrznej, a w naszym przypadku to obsługa informatyczna zewnętrznej firmy jaką jest MSG IT Technology. Zakres usług w outsourcingu [...]
Czytaj więcej

MSG IT to zespół ekspertów, którzy znają się na swojej pracy. Potrzebujesz wsparcia informatycznego i niezawodności? Dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami
i opisz, czego potrzebujesz. Znajdziemy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

SZUKASZ ROZWIĄZANIA PROBLEMU?
KONTAKT@MSGIT.PL
ul. Składowa 2, 41-902 Bytom
SIEDZIBA FIRMY
+48 535 622 199
SUPPORT