• O NAS

Kim jesteśmy

Wdrażamy systemy operacyjne niezbędne w księgowości, magazynie czy zarządzaniu. Świadczymy usługi doradcze i przeprowadzamy audyty informatyczne w celu maksymalnego wykorzystania zasobów, którymi dysponuje klient. Bazy danych, serwery czy hosting nie mają przed nami tajemnic. Naszym klientom dostarczamy też sprzęt komputerowy, a także instalujemy systemy monitorujące i alarmowe. Dbamy o dobór infrastruktury informatycznej i optymalizację działań w zakresie dostępnych dziś, najefektywniejszych rozwiązań. Jesteśmy ekspertami w zagadnieniach związanych z szeroko pojętym biznesem.

Jak pracujemy?

Nasz zespół specjalistów tworzy kompleksowe rozwiązania informatyczne zrozumiałe dla każdego.

AUDYT

Działalność prowadzona w internecie ma zasadnicze znaczenie dla biznesu. Czy dbasz o jej bezpieczeństwo? Sprawdzimy to dla Ciebie!

DOBÓR NARZĘDZI

Zagadnienia z dziedziny informatyki nie mają przed nami tajemnic. Dokładnie wiemy, jakich narzędzi użyć, by osiągnąć pożądany cel.

ZARZĄDZANIE

Pragniesz osiągać wyznaczone cele, ale nie wiesz, jak to zrobić? Chętnie Ci pomożemy! Zarządzanie projektem nie ma przed nami tajemnic. Przekonaj się!

SUPPORT

Problemy z zakresu IT nie są niczym nadzwyczajnym. Zdarzają się niejednokrotnie. Jesteśmy dla Ciebie, by przynieść fachowe wsparcie techniczne.
NEIZAWODNI W SWOIM FACHU

Nasz team

Cenisz sobie fachową obsługę? Dobrze Trafiłeś! Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zyskujesz pewność, że Twoje oprogramowanie i sprzęt są w dobrych rękach.

JEDNI Z WIELU ZADOWOLONYCH

Spytaj naszych klientów
co sądzą o nas

Przedstawiciele różnych branży wiedzą już, co potrafimy. Przekonaj się,
dlaczego warto nam zaufać.

 
 
Czym jest bezpieczeństwo it

Czym jest bezpieczeństwo it

Dlaczego bezpieczeństwo IT jest w dzisiejszych czasach tak ważne? To proste. Stanowi gwarancję skutecznej ochrony najważniejszych danych. Informacje o kontrahentach, zestawieniach finansowych, strategii – jak wiele spraw zgromadzonych jest na dyskach twardych i w chmurze? Co stałoby się, gdyby ktoś je przejął?

Czytaj więcej

MSG IT to zespół ekspertów, którzy znają się na swojej pracy. Potrzebujesz wsparcia informatycznego i niezawodności? Dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami
i opisz, czego potrzebujesz. Znajdziemy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

SZUKASZ ROZWIĄZANIA PROBLEMU?
KONTAKT@MSGIT.PL
ul. Składowa 2, 41-902 Bytom
SIEDZIBA FIRMY
+48 535 622 199
SUPPORT