• Backup

OFERTA

Backup

 

Ochrona danych kluczowych dla firmy jest bardzo ważna. Backup to z kolei najlepszy sposób na to, by odzyskać je w przypadku niespodziewanego zdarzenia.

Backup – niezbędne narzędzie

Wiele jest przyczyn utraty danych – awaria, wirusy, błędy użytkowników. Kiedy już do tego dojdzie, nie ma, wbrew pozorom, powodów do obaw. Odpowiednio skonfigurowane oprogramowanie do backupu pozwala stworzyć kopie zapasowe i dostosowane jest do najpopularniejszych systemów operacyjnych – Windows, Mac czy Linux. Proces odzyskiwania jest prosty i zajmuje niewiele czasu.

Wielopoziomowa ochrona

Kluczowe dla nas informacje gromadzimy na serwerach, dyskach twardych czy w chmurze. Warto pomyśleć o tym, by wszystkie one były bezpieczne. Wysokiej jakości program do backupu pozwala zabezpieczyć kopie wszystkich najważniejszych plików i folderów. Dobrze jest, gdy możesz wybrać, jakie zasoby chcesz objąć ochroną – będą to pojedyncze pliki lub foldery czy raczej całe nośniki? Niezależnie od wyboru, masz do dyspozycji szeroką paletę programów.

Bądź bezpieczny

Ważne jest, by wybrana aplikacja była nie tylko prosta w obsłudze, ale także maksymalnie użyteczna. Dobrze jest wybrać taką, który pozwoli ochronić serwery fizyczne, maszyny wirtualne, chmury i serwery pocztowe. Taka uniwersalność jest niezastąpiona, by przy użyciu jednego programu komputerowego zapewnić sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Na rynku obecnych jest wielu producentów oprogramowania do backupu. Zdecyduj się na tego, którego aplikacja spełni wszystkie Twoje wymagania. Nie wiesz, na co się zdecydować? Pomożemy Ci w wyborze! Zapraszamy do kontaktu.

 
Barracuda
Acronis
Carbonite
DellEMC
Nakivo
StorageCraft
Veeam
Xopero
 
NEIZAWODNI W SWOIM FACHU

Skutecznie zaopiekujemysię IT w Twojej firmie

Cenisz sobie fachową obsługę? Dobrze Trafiłeś! Dzięki
naszej wiedzy i doświadczeniu zyskujesz pewność, że
Twoje oprogramowanie i sprzęt są w dobrych rękach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS
Czym jest bezpieczeństwo it

Czym jest bezpieczeństwo it

Dlaczego bezpieczeństwo IT jest w dzisiejszych czasach tak ważne? To proste. Stanowi gwarancję skutecznej ochrony najważniejszych danych. Informacje o kontrahentach, zestawieniach finansowych, strategii – jak wiele spraw zgromadzonych jest na dyskach twardych i w chmurze? Co stałoby się, gdyby ktoś je przejął?

Czytaj więcej

MSG IT to zespół ekspertów, którzy znają się na swojej pracy. Potrzebujesz wsparcia informatycznego i niezawodności? Dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami
i opisz, czego potrzebujesz. Znajdziemy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

SZUKASZ ROZWIĄZANIA PROBLEMU?
KONTAKT@MSGIT.PL
ul. Składowa 2, 41-902 Bytom
SIEDZIBA FIRMY
+48 535 622 199
SUPPORT