• Backup

OFERTA

Backup

 

Ochrona danych kluczowych dla firmy jest bardzo ważna. Backup to z kolei najlepszy sposób na to, by odzyskać je w przypadku niespodziewanego zdarzenia.

Backup – niezbędne narzędzie

Wiele jest przyczyn utraty danych – awaria, wirusy, błędy użytkowników. Kiedy już do tego dojdzie, nie ma, wbrew pozorom, powodów do obaw. Odpowiednio skonfigurowane oprogramowanie do backupu pozwala stworzyć kopie zapasowe i dostosowane jest do najpopularniejszych systemów operacyjnych – Windows, Mac czy Linux. Proces odzyskiwania jest prosty i zajmuje niewiele czasu.

Wielopoziomowa ochrona

Kluczowe dla nas informacje gromadzimy na serwerach, dyskach twardych czy w chmurze. Warto pomyśleć o tym, by wszystkie one były bezpieczne. Wysokiej jakości program do backupu pozwala zabezpieczyć kopie wszystkich najważniejszych plików i folderów. Dobrze jest, gdy możesz wybrać, jakie zasoby chcesz objąć ochroną – będą to pojedyncze pliki lub foldery czy raczej całe nośniki? Niezależnie od wyboru, masz do dyspozycji szeroką paletę programów.

Bądź bezpieczny

Ważne jest, by wybrana aplikacja była nie tylko prosta w obsłudze, ale także maksymalnie użyteczna. Dobrze jest wybrać taką, który pozwoli ochronić serwery fizyczne, maszyny wirtualne, chmury i serwery pocztowe. Taka uniwersalność jest niezastąpiona, by przy użyciu jednego programu komputerowego zapewnić sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Na rynku obecnych jest wielu producentów oprogramowania do backupu. Zdecyduj się na tego, którego aplikacja spełni wszystkie Twoje wymagania. Nie wiesz, na co się zdecydować? Pomożemy Ci w wyborze! Zapraszamy do kontaktu.

 
Acronis
Carbonite
DellEMC
Nakivo
StorageCraft
Veeam
Xopero
Barracuda
 
NEIZAWODNI W SWOIM FACHU

Skutecznie zaopiekujemysię IT w Twojej firmie

Cenisz sobie fachową obsługę? Dobrze Trafiłeś! Dzięki
naszej wiedzy i doświadczeniu zyskujesz pewność, że
Twoje oprogramowanie i sprzęt są w dobrych rękach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS
Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm

Profesjonalnaobsługa informatyczna Każdy z nas wie, że obsługa informatyczna to jedna z podstawowych funkcji w prosperującej firmie. Dzięki informatykom wszystko wydaje się proste i łatwe. Nasza firma świadczy usługi informatyczne dla przedsiębiorstw i dołożymy wszelkich starań, aby przeprowadzić was przez świat IT. Sprawne funkcjonowanie IT w firmie Obsługa informatyczna z naszą firmą daje gwarancję sprawnego [...]
Czytaj więcej
Outsourcing IT – co możemy o nim powiedzieć?

Outsourcing IT – co możemy o nim powiedzieć?

Outsourcing ITCo możemy o nim powiedzieć? W naszej ofercie znajdziecie między innymi taką usługę jak outsourcing IT. Samo słowo outsourcing to skrót angielskiego wyrażenia outside – resource – using, czyli strategia biznesowa oparta na zatrudnieniu obsługi zewnętrznej, a w naszym przypadku to obsługa informatyczna zewnętrznej firmy jaką jest MSG IT Technology. Zakres usług w outsourcingu [...]
Czytaj więcej

MSG IT to zespół ekspertów, którzy znają się na swojej pracy. Potrzebujesz wsparcia informatycznego i niezawodności? Dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami
i opisz, czego potrzebujesz. Znajdziemy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

SZUKASZ ROZWIĄZANIA PROBLEMU?
KONTAKT@MSGIT.PL
ul. Składowa 2, 41-902 Bytom
SIEDZIBA FIRMY
+48 535 622 199
SUPPORT